Ką atlygina medicininių išlaidų draudimas? | Draudi
<< Atgal

2017.12.13.

Ką atlygina medicininių išlaidų draudimas?

Atlygina tik už tokį gydymą ar vaistus, kurie buvo būtini ir neatidėliotini. Ir tik tokiais atvejais, kurių nebuvo galima numatyti. Pavyzdžiui, dėl pasikeitusio klimato peršalote, pakilo temperatūra, reikalinga gydytojo konsultacija – apmokama gydytojo konsultacija, jo paskirti tyrimai ir paskirtus vaistus. Įvykiai, kuriuos buvo galima iš anksto numatyti arba kurių gydymą galima atidėti iki grįžimo namo, nėra draudžiamieji įvykiai – pvz., neatlyginamos išlaidos už pirktus vitaminus, Jūsų nuolat vartojami vaistai (į kelionę būtina pasiimti reikiamą kiekį); dantų taisymo išlaidos (išskyrus už nuskausminamųjų vaistų uždėjimą, jei suskaustų netikėtai).

Šios svetainės turinys – išimtinė Draudėjų asociacijos nuosavybė, ginama tarptautines nuosavybės teises reglamentuojančių Lietuvos ir tarptautinių teisės aktų nuostatų. Svetainėse www.draudi.lt pateikiamą informaciją (duomenis) galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur tik pateikus nuorodą į informacijos (duomenų) šaltinį.

Pabrėžiame, kad ši informacija nėra ir negali būti laikomi teisine konsultacija ar išvada. Teisinė konsultacija ar išvada gali būti pateikiama tik išsamiai išanalizavus visas konkrečios situacijos faktines bei teisines aplinkybes.

<< Atgal