Ar žinojote, kad sudarant draudimo sutartį Jūs turite būti tinkamai supažindintas su draudimo sutarties sąlygomis, kuriose nurodyta kokie veiksniai didina draudimo riziką bei kokios pasekmės kyla, jeigu nepranešate apie rizikos padidėjimą? | Draudi
<< Atgal

2017.01.09.

Ar žinojote, kad sudarant draudimo sutartį Jūs turite būti tinkamai supažindintas su draudimo sutarties sąlygomis, kuriose nurodyta kokie veiksniai didina draudimo riziką bei kokios pasekmės kyla, jeigu nepranešate apie rizikos padidėjimą?

Ar žinojote, kad sudarant draudimo sutartį Jūs turite būti tinkamai supažindintas su draudimo sutarties sąlygomis, kuriose nurodyta kokie veiksniai didina draudimo riziką bei kokios pasekmės kyla, jeigu nepranešate apie rizikos padidėjimą? Ši pareiga kyla draudimo bendrovės darbuotojui, o jeigu draudimo bendrovė veikia per atstovą – draudimo bendrovės atstovui, pavyzdžiui, draudimo brokeriui. Jeigu draudimo bendrovė neįvykdo pareigos supažindinti asmenį su draudimo taisyklėmis, standartinės draudimo sutarties sąlygos neįgyja teisinės galios ir draudimo sutarčiai privalomos tik įprastinės draudimo sutarties sąlygos, dėl kurių taikymo asmuo išreiškė savo valią sudarydamas draudimo sutartį.

Šios svetainės turinys – išimtinė Draudėjų asociacijos nuosavybė, ginama tarptautines nuosavybės teises reglamentuojančių Lietuvos ir tarptautinių teisės aktų nuostatų. Svetainėse www.draudi.lt pateikiamą informaciją (duomenis) galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur tik pateikus nuorodą į informacijos (duomenų) šaltinį.

Pabrėžiame, kad ši informacija nėra ir negali būti laikomi teisine konsultacija ar išvada. Teisinė konsultacija ar išvada gali būti pateikiama tik išsamiai išanalizavus visas konkrečios situacijos faktines bei teisines aplinkybes.

<< Atgal