Ar žinote savo kaip vartotojo teises, sudarius draudimo sutartį? | Draudi
<< Atgal

2017.01.09.

Ar žinote savo kaip vartotojo teises, sudarius draudimo sutartį?

(i) kreiptis dėl draudimo sutarties nesąžiningų sąlygų įvertinimo. Jeigu su draudimo bendrovės nėra kilęs ginčas, kreiptis galite į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, jeigu ginčas iškilęs – į Lietuvos banką arba teismą; (ii) atsisakyti draudimo sutarties per 14 dienų nuo sutarties sudarymo dienos, jeigu sutartį sudarėte internetu, el. paštu, telefonu; (iii) pasirinkti teismą – ginti savo teises galite teisme pagal Jūsų gyvenamąją vietą. 

Šios svetainės turinys – išimtinė Draudėjų asociacijos nuosavybė, ginama tarptautines nuosavybės teises reglamentuojančių Lietuvos ir tarptautinių teisės aktų nuostatų. Svetainėse www.draudi.lt pateikiamą informaciją (duomenis) galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur tik pateikus nuorodą į informacijos (duomenų) šaltinį.

Pabrėžiame, kad ši informacija nėra ir negali būti laikomi teisine konsultacija ar išvada. Teisinė konsultacija ar išvada gali būti pateikiama tik išsamiai išanalizavus visas konkrečios situacijos faktines bei teisines aplinkybes.

<< Atgal