Ar galite tikėtis draudimo išmokos ar jos dalies įvykus draudžiamajam įvykiui, pavyzdžiui, gaisrui, jeigu apdraustas Jūsų būstas yra įkeistas bankui dėl būsto paskolos suteikimo? | Draudi
<< Atgal

2017.12.13.

Ar galite tikėtis draudimo išmokos ar jos dalies įvykus draudžiamajam įvykiui, pavyzdžiui, gaisrui, jeigu apdraustas Jūsų būstas yra įkeistas bankui dėl būsto paskolos suteikimo?

Nors naudos gavėju būsto draudimo sutartyje 100% nurodomas bankas, Jūs turite teisę gauti likusią draudimo išmokos dalį, viršijančią banko reikalavimą, bet ne didesnę (kartu su išmokėta dalimi) kaip draudimo suma, jeigu bankui išmokėta draudimo išmoka yra mažesnė už draudimo sumą. Draudimo išmoka apskaičiuojama pagal Jūsų faktiškai patirtus nuostolius.

Šios svetainės turinys – išimtinė Draudėjų asociacijos nuosavybė, ginama tarptautines nuosavybės teises reglamentuojančių Lietuvos ir tarptautinių teisės aktų nuostatų. Svetainėse www.draudi.lt pateikiamą informaciją (duomenis) galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur tik pateikus nuorodą į informacijos (duomenų) šaltinį.

Pabrėžiame, kad ši informacija nėra ir negali būti laikomi teisine konsultacija ar išvada. Teisinė konsultacija ar išvada gali būti pateikiama tik išsamiai išanalizavus visas konkrečios situacijos faktines bei teisines aplinkybes.

<< Atgal