Ar turiu teisę į kompensaciją tik už tuos skrydžius, kurie buvo atšaukti, ar galiu gauti kompensaciją ir už atidėtus skrydžius? | Draudi
<< Atgal

2017.12.13.

Ar turiu teisę į kompensaciją tik už tuos skrydžius, kurie buvo atšaukti, ar galiu gauti kompensaciją ir už atidėtus skrydžius?

Ir viena, ir kita. Kompensacijos už atšauktą arba atidėtą skrydį negausite tuo atveju, jei skrydis buvo atšauktas arba atidėtas dėl ypatingų aplinkybių, pavyzdžiui, dėl prastų oro sąlygų. Net jei neturėsite teisės į kompensaciją, jei skrydis buvo atšauktas arba atidėtas dėl ypatingų aplinkybių, oro transporto bendrovė vis tiek turi jums padėti (grąžinti pinigus arba pasiūlyti vykti kitu maršrutu) ir jumis pasirūpinti (pasiūlyti maisto ir (arba) jus apgyvendinti), kol laukiate kitos transporto priemonės.

Šios svetainės turinys – išimtinė Draudėjų asociacijos nuosavybė, ginama tarptautines nuosavybės teises reglamentuojančių Lietuvos ir tarptautinių teisės aktų nuostatų. Svetainėse www.draudi.lt pateikiamą informaciją (duomenis) galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur tik pateikus nuorodą į informacijos (duomenų) šaltinį.

Pabrėžiame, kad ši informacija nėra ir negali būti laikomi teisine konsultacija ar išvada. Teisinė konsultacija ar išvada gali būti pateikiama tik išsamiai išanalizavus visas konkrečios situacijos faktines bei teisines aplinkybes.

<< Atgal