Draudiko prašymo ar reikalavimo pagrįstumas | draudi.lt
<< Atgal

2016.09.21.

Gavote draudiko laišką, kuriuo prašoma/reikalaujama per 15 dienų sumokėti tam tikrą sumą į jų sąskaitą?

Gavote draudiko laišką, kuriuo prašoma/reikalaujama per 15 dienų sumokėti tam tikrą sumą į jų sąskaitą? Trumpus terminus įprasta nustatyti tam (be visų kitų priežasčių), jog Jūs būdami „šoko“ būsenoje įvykdytumėte reikalavimą neturėdami laiko net pagalvoti apie reikalavimo pagrįstumą. Tad du patarimai - jeigu nesate įsitikinę, kad reikalavimas yra pagrįstas (1) neskubėkite jo vykdyti (2) pasitarkite su teisininku dėl reikalavimo pagrįstumo.

Šios svetainės turinys – išimtinė Draudėjų asociacijos nuosavybė, ginama tarptautines nuosavybės teises reglamentuojančių Lietuvos ir tarptautinių teisės aktų nuostatų. Svetainėse www.draudi.lt pateikiamą informaciją (duomenis) galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur tik pateikus nuorodą į informacijos (duomenų) šaltinį.

Pabrėžiame, kad ši informacija nėra ir negali būti laikomi teisine konsultacija ar išvada. Teisinė konsultacija ar išvada gali būti pateikiama tik išsamiai išanalizavus visas konkrečios situacijos faktines bei teisines aplinkybes.

<< Atgal