Koks nekilnojamasis turtas draudžiamas? | Draudi
<< Atgal

2017.12.27.

Koks nekilnojamasis turtas draudžiamas?

Fiziniai asmenys gali apsidrausti savo būstą bei ūkinius pastatus, juridiniai – pastatus ir statinius, kuriuose vykdomas verslas ar kurie skirti pajamoms gauti (gamybos, prekybos, sandėliavimo, paslaugų teikimo patalpas). Šis draudimas, be pačių patalpų ir statinių, apima pastatui priklausančius šildymo, vandentiekio, kanalizacijos įrenginius, elektros instaliaciją, vėdinimo ir oro kondicionavimo stacionarius įrenginius, signalizacijos stacionarią įrangą, prie pastato sienų sumontuotą santechninę įrangą ir kt. Taip pat kartu gali būti apdraudžiami ir draudimo vietoje esantys nedideli pastatai, kiemo statiniai (pvz., daugiabučio namo rūsyje esantis sandėliukas, namo tvora bei vartai), TV antenos bei jų įranga. (http://www.draudikai.lt/lt/draudimas/turtas)

Šios svetainės turinys – išimtinė Draudėjų asociacijos nuosavybė, ginama tarptautines nuosavybės teises reglamentuojančių Lietuvos ir tarptautinių teisės aktų nuostatų. Svetainėse www.draudi.lt pateikiamą informaciją (duomenis) galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur tik pateikus nuorodą į informacijos (duomenų) šaltinį.

Pabrėžiame, kad ši informacija nėra ir negali būti laikomi teisine konsultacija ar išvada. Teisinė konsultacija ar išvada gali būti pateikiama tik išsamiai išanalizavus visas konkrečios situacijos faktines bei teisines aplinkybes.

<< Atgal