Kur kreiptis patekus į eismo įvykį užsienyje? | Draudi
<< Atgal

2017.12.13.

Kur kreiptis patekus į eismo įvykį užsienyje?

Nukentėjęs eismo įvykio dalyvis užsienyje turi nedelsiant kreiptis į draudimo bendrovę, kurioje drausta eismo įvykio kaltininko transporto priemonė. Jeigu eismo įvykio kaltininko draudimo kompanija yra įsteigta ir veikianti Europos Sąjungoje ar Šveicarijoje, galima kreiptis į šios draudimo kompanijos atstovą pretenzijoms nagrinėti Lietuvoje. Jeigu eismo įvykio kaltininko draudimo kompanija veiklą vykdo ne Europos Sąjungoje – žalos atlyginimo klausimus reikės spręsti šalyje, kurioje įvyko eismo įvykis.

Šios svetainės turinys – išimtinė Draudėjų asociacijos nuosavybė, ginama tarptautines nuosavybės teises reglamentuojančių Lietuvos ir tarptautinių teisės aktų nuostatų. Svetainėse www.draudi.lt pateikiamą informaciją (duomenis) galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur tik pateikus nuorodą į informacijos (duomenų) šaltinį.

Pabrėžiame, kad ši informacija nėra ir negali būti laikomi teisine konsultacija ar išvada. Teisinė konsultacija ar išvada gali būti pateikiama tik išsamiai išanalizavus visas konkrečios situacijos faktines bei teisines aplinkybes.

<< Atgal