Svarstote apdrausti savo automobilį KASKO draudimu? | Draudi
<< Atgal

2016.11.24.

Svarstote apdrausti savo automobilį KASKO draudimu?

 

Atkreipkite dėmesį kokia sąlyga numatyta Jūsų draudimo liudijime – ar remontas organizuojamas draudėjo, t. y. Jūsų, ar draudimo bendrovės (draudiko) pasirinkimu. Jeigu pasirinkote, kad remontas organizuojamas draudimo pasirinkimu, Jūs autoservisą turėsite rinktis tik iš draudimo bendrovės pateikto autoservisų sąrašo. Pasirinkus sąlygą remontas organizuojamas draudimo bendrovės pasirinkimu, dažniausiai Jums yra paskaičiuojama mažesnė draudimo įmoka, tačiau jeigu Jūs remontą atlikote ne draudimo bendrovės nurodytose remonto dirbtuvėse, draudimo bendrovė mažina draudimo išmoką (pavyzdžiui, 20%). 

Šios svetainės turinys – išimtinė Draudėjų asociacijos nuosavybė, ginama tarptautines nuosavybės teises reglamentuojančių Lietuvos ir tarptautinių teisės aktų nuostatų. Svetainėse www.draudi.lt pateikiamą informaciją (duomenis) galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur tik pateikus nuorodą į informacijos (duomenų) šaltinį.

Pabrėžiame, kad ši informacija nėra ir negali būti laikomi teisine konsultacija ar išvada. Teisinė konsultacija ar išvada gali būti pateikiama tik išsamiai išanalizavus visas konkrečios situacijos faktines bei teisines aplinkybes.

<< Atgal